X
X

Bilgi Bankası

AnasayfaBilgi Bankası

Bilgi Bankamıza Hoşgeldiniz.

İhtiyacınız olan tüm bilgileri bilgi bankamızda bulabilirsiniz.

En Son Eklenen Başlıklar

E-Fatura zorunluluk kapsamında olup belirlenen tarihten itibaren fatura kullanıcısı olmayan mükelleflere uygulanan yaptırım ne olacaktır? - (4 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)
Zorunluluk kapsamındaki mükelleflerden değilim e-defter kullanmak istiyorum e-fatura uygulamasını kullanmak zorunda mıyım? - (4 defa görüntülendi. / 2 kişi faydalı buldu.)
Zorunluluk kapsamında olan ancak sisteme kayıtlı olmayan kullanıcılara kağıt fatura düzenlenmesi durumunda bize cezai yaptırım olur mu? - (3 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)
E-fatura uygulamasına kayıtlı bir firma büyük perakende mağazalarından yaptıkları alışverişlerinde e-faturayı nasıl temin edecekler? - (3 defa görüntülendi. / 2 kişi faydalı buldu.)
E-fatura uygulamasında sadece ticari fatura senaryosunu kullanabilir miyiz? GİB’e temel fatura senaryosu ile gelen faturaları almamak istediğimizi talep etsek bu talebimiz gerçekleşebilir mi? - (3 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)
E-fatura uygulaması kayıtlı kullanıcı listesinin güncellenme sıklığı ne olacak? - (3 defa görüntülendi. / 2 kişi faydalı buldu.)
Özel entegrasyon başvurusu nasıl yapılacak? - (3 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)
E-Fatura nedir? - (2 defa görüntülendi. / 1 kişi faydalı buldu.)
E-Fatura portal nedir? - (2 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)
Farklı lokasyonlarda hizmet veren bir firma, efatura portalını kullanıp farklı lokasyonlarından mali mühür dışında bir yöntem ile (e-imza, sertifika) faturaları imzalayıp gönderebilir mi? - (1 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)

Top